Workania
Пропозиції роботиЯк почати працюватиПро Workania

Про Workania

Що таке Workania.eu?

Workania.eu - це портал пошуку роботи в Чехії, Словаччині та Польщі, де розміщені пропозиції роботи, які підходять для людей, що тікають від війни в Україні. Наша мета - зібрати в одному місці якомога більше пропозицій з доцільними вакансіями. Ми віримо, що це дозволить їм швидко стати на власні ноги та зміцнити свою економічну самостійність та інтеграцію в ці важкі часи.

Портал Workania.eu розробляється від березня 2022 року у співпраці з LMC s.r.o. та Profesia, spol. s r.o., які є провідними фірмами у наданні послуг з пошуку роботи в Чеській Республіці (Jobs.cz, Prace.cz, Práce za rohem, Atmoskop.cz), Словаччині (Profesia.sk, Platy.sk) та в Польщі (Praca za Rogiem).

Як можна додати оголошення на Workania?

На даний момент на порталі Workania оголошення можуть розміщувати клієнти фірм LMC та Profesia. Для цього під час розміщення нового оголошення достатньо вибрати опцію „Vhodné pro lidi z Ukrajiny“ (Підходить для біженців з України). Після цього вакансія автоматично опублікується на порталі Workania.eu без додаткової плати.

Маю пропозицію щодо покращення, до кого звернутися?

Ми будемо дуже вдячні за Ваш відгук, оскільки ми прагнемо зробити сервіс максимально корисним. Відгуки безпосередньо від самих користувачів та фірм, які розміщують вакансії для нас особливо важливі. Відгуки спрямовуйте до менеджера нашого порталу Мірослава Жебрака на адресу miroslav.zebrak@lmc.eu.

Я хочу співпрацювати з Workania, до кого звернутися?

Звичайно, ми відкриті до співпраці, зв’яжіться з нами. Партнерством та комунікацією із ЗМІ в Чеській Республіці у нас займаєтся Томаш Ервін Домбровски, tomas.dombrovsky@lmc.eu, в Словаччині Мартін Меншік,martin.mensik@profesia.sk, в Польші Рафал Глогієр-Осіньскі, rafal.glogier.osinski@lmc.eu.